Junior Business Development Manager - Dołącz do Zespołu Higo!

Junior Business Development Manager

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie bazy kontaktów ja i praca aktualnej bazie prospektów.
  • Przeprowadzanie pierwszych intro-call’i z potencjalnymi klientami.
  • Przygotowywanie raportów, analityki, mierników sukcesu oraz badania rynku.
  • Wsparcie procesów sprzedażowych przy współpracy z ekspertami w sprzedaży.
  • Aktywny udział w targach i konferencjach.
  • Współtworzenie materiałów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Masz min. 1-2 letnie doświadczenie w sprzedaży i udowodnioną ścieżkę sukcesów sprzedażowych.
  • Jesteś otwarty, odważny i komunikatywny.
  • Komunikujesz się w płynnie języku angielskim (biznesowym) w mowie i piśmie (warunek konieczny – codzienna praca z zagranicznymi klientami).
  • Jesteś zorientowany na cel oraz umiesz organizować własną pracę.
  • Chcesz się rozwijać w sprzedaży w perspektywicznej branży.

Mile widziane

  • Dodatkowy język obcy poza angielskim
  • Doświadczenie w pracy z klientami międzynarodowymi
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów software’owych lub/i medycznych
  • Znajomość HubSpot CRM
  • Procesowe i analityczne podejście

To oferujemy

  • Autonomię i decyzyjność, realny wpływ na produkt i prowadzone działania,
  • Wynagrodzenie oparte na Twoich umiejętnościach i zakresie odpowiedzialności, a nie na „widełkach”,
  • Środowisko pracy, którego fundamentem jest różnorodność, otwarta komunikacja i satysfakcja ze swojej pracy,
  • Pracę na Twoich mocnych stronach i feedbacku umożliwiającym szybki rozwój zawodowy i poszerzanie kompetencji,
  • Możliwość rozwoju pod okiem i ze wsparciem doświadczonych menedżerów i specjalistów,
  • A przede wszystkim współpracę z ludźmi, którzy lubią zarówno to, co robią, jak i samą pracę z Zespołem!
  • Oczywiście nie zabraknie Ci: niezbędnych narzędzi pracy, możliwości pracy zdalnej, pracy na efektach, a nie sztywnych godzinach 9-17, kawy, herbaty, soków, ciast (czasem w nadmiarze), braku dress codu, prywatnej opieki zdrowotnej w Medicover, dofinansowanie karty multisport
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
możliwość pracy zdalnej
elastyczny czas pracy
zniżki na firmowe produkty i usługi
spotkania integracyjne
firmowa biblioteka
brak dress code’u
kawa / herbata / napoje

Ścieżki rekrutacji

1

Zgłoś się! Kliknij ‘aplikuj’ a uzyskasz dostęp do formularza aplikacyjnego, gdzie możesz wysłać nam swoje CV

2

Jeżeli spełniasz wymagania rekruter skontaktuje się z Tobą, aby przekazać więcej informacji o roli i lepiej Cię poznać

3

Kandydaci zostaną zaproszeni na spotkanie, podczas którego dowiedzą się więcej o Higo, o naszej kulturze i wartościach

4

Bez względu na wynik procesu rekrutacyjnego, otrzymasz od nas informację zwrotną

Zainteresowaliśmy Cię? Zaaplikuj do nas!