Business Development Manager / Sales Manager - Dołącz do Zespołu Higo!

Business Development Manager / Sales Project Manager

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie bazy kontaktów,
  • Prowadzenie klientów na wszystkich etapach procesu sprzedaży,
  • Odpowiedzialność za konkretne rynki i grupy klientów,
  • Przygotowywanie raportów, analityki, mierników sukcesu oraz badania rynku,
  • Aktywny udział w targach i konferencjach (głównie zagranicznych)
  • Współtworzenie materiałów sprzedażowych,

Nasze wymagania

  • Masz min. 5 letnie doświadczenie w sprzedaży na rynkach międzynarodowych, szczególnie w branży Health,
  • Masz udokumentowane sukcesu sprzedażowe innowacyjnych produktów,
  • Masz pasje prawdziwego sprzedawcy,
  • Perfekcyjnie posługujesz się językiem angielskim (warunek konieczny, codzienna praca z klientami międzynarodowymi)
  • Jesteś zorientowana/-y na cel oraz umiesz organizować własną pracę,
  • Jesteś otwarta/-y, odważna/-y i komunikatywna/-y

Mile widziane

  • Dodatkowy język obcy poza angielskim
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów software’owych lub/i medycznych
  • Znajomość HubSpot CRM

W zamian za Twoje zaangażowanie zyskujesz:

  • Autonomię i decyzyjność, realny wpływ na produkt i prowadzone działania,
  • Wynagrodzenie oparte na Twoich umiejętnościach i zakresie odpowiedzialności, a nie na „widełkach”,
  • Środowisko pracy, którego fundamentem jest różnorodność, otwarta komunikacja i satysfakcja ze swojej pracy,
  • Pracę na Twoich mocnych stronach i feedbacku umożliwiającym szybki rozwój zawodowy i poszerzanie kompetencji,
  • Możliwość rozwoju pod okiem i ze wsparciem doświadczonych menedżerów i specjalistów,
  • A przede wszystkim współpracę z ludźmi, którzy lubią zarówno to, co robią, jak i samą pracę z Zespołem!
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
możliwość pracy zdalnej
elastyczny czas pracy
zniżki na firmowe produkty i usługi
spotkania integracyjne
firmowa biblioteka
brak dress code’u
kawa / herbata / napoje

Ścieżki rekrutacji

1

Zgłoś się! Kliknij ‘aplikuj’ a uzyskasz dostęp do formularza aplikacyjnego, gdzie możesz wysłać nam swoje CV

2

Jeżeli spełniasz wymagania rekruter skontaktuje się z Tobą, aby przekazać więcej informacji o roli i lepiej Cię poznać

3

Kandydaci zostaną zaproszeni na spotkanie, podczas którego dowiedzą się więcej o Higo, o naszej kulturze i wartościach

4

Bez względu na wynik procesu rekrutacyjnego, otrzymasz od nas informację zwrotną

Zainteresowaliśmy Cię? Zaaplikuj do nas!